Olja på träskiva, mansporträtt. Signerad och daterad 1920. I bronserad ram. (50x37)
475 SEK | 2014-09-14 10:38 |
450 SEK | 2014-09-14 11:44 |
350 SEK | 2014-09-13 20:05 |
275 SEK | 2014-09-11 22:14 |
175 SEK | 2014-09-12 07:51 |
100 SEK | Startpris |