Etsning, "A mental route in spirit". Signerad och numrerad 12/15. Inramad. (64x48)
4 400 SEK | 2014-09-14 11:49 |
4 300 SEK | 2014-09-14 08:59 |
4 000 SEK | 2014-09-13 12:39 |
3 000 SEK | 2014-09-12 16:54 |
2 200 SEK | 2014-09-11 19:38 |
100 SEK | Startpris |