Blandteknik på pannå, timmerarbetare. Signerad och daterad 1967. (50x64)
2 100 SEK | 2014-09-14 11:48 |
2 000 SEK | 2014-09-14 11:50 |
1 600 SEK | 2014-09-14 10:06 |
1 200 SEK | 2014-09-14 08:48 |
600 SEK | 2014-09-13 15:43 |
125 SEK | 2014-09-11 21:45 |
100 SEK | Startpris |