Olja på duk, "Utsikt, Mälarhöjden". Signerad och daterad 51. (45x55)
1 000 SEK | 2014-09-14 11:55 |
950 SEK | 2014-09-14 11:59 |
425 SEK | 2014-09-14 09:00 |
350 SEK | 2014-09-14 10:39 |
275 SEK | 2014-09-12 22:09 |
100 SEK | 2014-09-11 21:51 |
100 SEK | Startpris |