Etsning, komposition med ägg. Signerad och otydligt numrerad. Inramad. (40x48)
1 600 SEK | 2014-09-14 12:00 |
1 500 SEK | 2014-09-14 10:18 |
1 000 SEK | 2014-09-14 11:17 |
800 SEK | 2014-09-13 09:15 |
600 SEK | 2014-09-13 19:16 |
500 SEK | 2014-09-13 10:48 |
500 SEK | 2014-09-13 23:51 |
225 SEK | 2014-09-12 12:34 |
100 SEK | 2014-09-11 21:51 |
100 SEK | Startpris |