Etsning, komposition. Signerad och daterad 1994. Numrerad 19/99. Inramad. Något gulnat blad. (60x42)
1 600 SEK | 2014-09-13 18:05 |
1 500 SEK | 2014-09-13 12:43 |
1 000 SEK | 2014-09-13 09:14 |
125 SEK | 2014-09-11 21:51 |
100 SEK | Startpris |