Olja på duk, mansporträtt. Signerad och daterad 1917. (35x27)
450 SEK | 2014-09-14 11:54 |
425 SEK | 2014-09-14 11:45 |
225 SEK | 2014-09-13 20:02 |
225 SEK | 2014-09-14 07:54 |
175 SEK | 2014-09-11 22:59 |
100 SEK | Startpris |