Olja på pannå, höstbild. Signerad och daterad 1941. (56x88)
2 800 SEK | 2014-10-05 11:59 |
2 700 SEK | 2014-10-05 11:53 |
1 500 SEK | 2014-10-02 21:58 |
1 400 SEK | 2014-10-03 08:26 |
100 SEK | 2014-10-02 18:58 |
100 SEK | Startpris |