Olja på pannå, motiv från Bygatan Floda. Signerad och daterad 1943. (46x55)
1 500 SEK | 2014-10-02 21:58 |
1 500 SEK | 2014-10-05 11:55 |
1 300 SEK | 2014-10-04 21:34 |
1 000 SEK | 2014-10-03 08:28 |
125 SEK | 2014-10-02 20:04 |
100 SEK | 2014-10-02 18:58 |
100 SEK | Startpris |