Färglitografi, geometrisk komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (45x34)
475 SEK | 2014-10-05 11:05 |
450 SEK | 2014-10-04 22:51 |
425 SEK | 2014-10-05 10:42 |
125 SEK | 2014-10-04 16:17 |
100 SEK | Startpris |