Etsning, stilleben. Signerad och numrerad. Inramad. (32x48)
850 SEK | 2014-10-05 11:46 |
800 SEK | 2014-10-05 11:04 |
700 SEK | 2014-10-05 08:46 |
550 SEK | 2014-10-04 23:07 |
225 SEK | 2014-10-04 15:24 |
100 SEK | 2014-10-04 11:41 |
100 SEK | Startpris |