Olja på duk, komposition. Signerad. (37x45)
2 800 SEK | 2014-10-05 11:57 |
2 700 SEK | 2014-10-03 21:30 |
2 600 SEK | 2014-10-03 21:11 |
375 SEK | 2014-10-02 19:58 |
100 SEK | Startpris |