Olja på duk, skärgårdsbild. Signerad. I förgylld ram med färgsläpp. (54x78)
4 400 SEK | 2014-11-14 18:23 |
4 200 SEK | 2014-11-15 18:24 |
3 600 SEK | 2014-11-15 10:39 |
100 SEK | 2014-11-14 17:28 |
100 SEK | Startpris |