Olja på duk, motiv med stormigt hav. Signerad. (46x100)
6 000 SEK | 2014-11-16 10:22 |
5 800 SEK | 2014-11-15 16:23 |
3 000 SEK | 2014-11-14 12:46 |
100 SEK | 2014-11-13 17:24 |
100 SEK | Startpris |