Olja på duk, havsbild. Signerad. (39x137)
6 200 SEK | 2014-11-16 11:41 |
5 400 SEK | 2014-11-15 17:42 |
2 600 SEK | 2014-11-13 21:34 |
200 SEK | 2014-11-13 19:08 |
100 SEK | Startpris |