Handkolorerat provtryck, "Törnrosa". Signerad och daterad 79. Inramad. (30x21)
2 100 SEK | 2014-11-16 12:06 |
1 700 SEK | 2014-11-14 09:44 |
1 500 SEK | 2014-11-13 23:26 |
800 SEK | 2014-11-13 19:33 |
100 SEK | 2014-11-13 19:30 |
100 SEK | Startpris |