Skål uppburen på fyra ben, dekorerade med bladornament. Skål med dekor av kvinnomaskaroner. Signerad. Fläckar, mindre repor, skål med liten bula. (Höjd 30, bredd 41)
3 000 SEK | 2014-11-16 10:06 |
2 900 SEK | 2014-11-15 18:03 |
1 900 SEK | 2014-11-14 18:45 |
1 600 SEK | 2014-11-15 09:20 |
550 SEK | 2014-11-14 10:24 |
200 SEK | 2014-11-14 17:36 |
100 SEK | 2014-11-13 18:14 |
100 SEK | Startpris |