Olja på duk, insjölandskap i skymning med älg. Signerad och daterad 12. (101x110)
5 400 SEK | 2014-11-16 11:53 |
5 200 SEK | 2014-11-16 11:13 |
5 000 SEK | 2014-11-16 05:03 |
3 700 SEK | 2014-11-16 10:24 |
1 500 SEK | 2014-11-14 09:46 |
1 000 SEK | 2014-11-13 21:09 |
600 SEK | 2014-11-13 22:38 |
500 SEK | 2014-11-13 19:43 |
100 SEK | 2014-11-13 18:25 |
100 SEK | Startpris |