Med förgyllt stålarmband. Ytslitage, repor, uppvridning defekt. (Diameter 35mm)
1 700 SEK | 2014-11-15 11:01 |
1 600 SEK | 2014-11-14 10:19 |
1 100 SEK | 2014-11-13 20:53 |
1 000 SEK | 2014-11-13 18:21 |
150 SEK | 2014-11-13 20:17 |
100 SEK | Startpris |