Brons, delvis förgylld. Krönt med kvinnofigur. Emaljerad urtavla. Nyckel finns. Urtavla med små hårsprickor, mindre ytslitage. (Höjd 46, bredd 17)
6 000 SEK | 2014-12-07 10:29 |
5 800 SEK | 2014-11-26 14:29 |
5 400 SEK | 2014-12-06 00:51 |
2 900 SEK | 2014-12-03 22:34 |
2 700 SEK | 2014-12-03 18:45 |
100 SEK | Startpris |