Etsning, "Vicke". Signerad i blyerts. Inramad. (19,5x29)
5 200 SEK | 2014-12-07 12:00 |
5 000 SEK | 2014-12-07 11:48 |
2 200 SEK | 2014-12-06 19:23 |
2 100 SEK | 2014-12-04 02:00 |
2 100 SEK | 2014-12-06 14:28 |
1 900 SEK | 2014-12-06 11:21 |
1 500 SEK | 2014-12-05 16:36 |
1 100 SEK | 2014-12-04 13:29 |
500 SEK | 2014-12-03 21:16 |
200 SEK | 2014-12-03 20:54 |
100 SEK | Startpris |