Träskuren och delvis bemålad häst. Signerad. Mindre benlagningar. (Höjd 7,8)
3 200 SEK | 2014-12-07 11:16 |
3 000 SEK | 2014-12-07 09:40 |
2 900 SEK | 2014-12-06 22:26 |
2 700 SEK | 2014-12-06 17:02 |
1 600 SEK | 2014-12-06 09:52 |
500 SEK | 2014-12-04 23:39 |
400 SEK | 2014-12-03 22:11 |
350 SEK | 2014-12-03 22:18 |
150 SEK | 2014-12-03 20:40 |
150 SEK | 2014-12-03 20:54 |
100 SEK | Startpris |