Olja på pannå, kustlandskap. Signerad. Bronserad ram. (29,5x45,5)
2 200 SEK | 2014-12-07 12:03 |
1 300 SEK | 2014-12-07 09:43 |
800 SEK | 2014-12-07 05:14 |
150 SEK | 2014-12-05 21:42 |
100 SEK | 2014-12-05 18:54 |
100 SEK | Startpris |