Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1944. (61x49)
2 200 SEK | 2015-01-04 11:59 |
2 100 SEK | 2015-01-04 09:48 |
1 800 SEK | 2015-01-04 11:54 |
1 300 SEK | 2015-01-02 14:50 |
1 200 SEK | 2015-01-03 00:14 |
900 SEK | 2015-01-02 20:02 |
100 SEK | Startpris |