Bronserad och förgylld. Med sidoglas. Stämplad CH no.853. Sidoglaset anlupet och en del med spricka. (Höjd 115)
750 SEK | 2015-01-04 11:30 |
700 SEK | 2015-01-02 18:20 |
400 SEK | 2015-01-02 19:56 |
300 SEK | 2014-12-31 17:49 |
200 SEK | 2015-01-02 13:38 |
100 SEK | 2014-12-31 12:34 |
100 SEK | Startpris |