Färglitografi, stilleben. Signerad och numrerad. Inramad. (58x45)
400 SEK | 2015-01-04 11:31 |
350 SEK | 2015-01-04 09:47 |
250 SEK | 2015-01-03 20:34 |
100 SEK | 2014-12-30 19:28 |
100 SEK | Startpris |