Förgylld mässing. Krönt med sittande figur. Emaljerad urtavla med litet avslag. Mindre förgyllningsslitage. (Höjd 29, längd 44)
950 SEK | 2015-01-03 23:44 |
900 SEK | 2015-01-03 20:15 |
850 SEK | 2015-01-02 23:21 |
700 SEK | 2015-01-03 19:44 |
350 SEK | 2014-12-31 17:48 |
200 SEK | 2014-12-31 12:40 |
100 SEK | 2014-12-31 02:49 |
100 SEK | Startpris |