Blandteknik, figurkomposition. Monogramsignerad och daterad 58. Inramad. (43x59)
6 400 SEK | 2015-01-04 12:00 |
6 200 SEK | 2015-01-04 12:00 |
2 100 SEK | 2015-01-04 11:59 |
2 000 SEK | 2015-01-04 11:58 |
100 SEK | Startpris |