Olja på duk, stilleben. Signerad. (46x35)
1 400 SEK | 2015-01-03 22:10 |
1 300 SEK | 2015-01-02 14:50 |
650 SEK | 2015-01-02 16:41 |
250 SEK | 2014-12-30 21:48 |
250 SEK | 2014-12-31 16:01 |
150 SEK | 2014-12-30 21:34 |
100 SEK | Startpris |