Olja på duk, kvinnoporträtt. Signerad. I bronserad och förgylld ram. Ramen med mindre dekorskador. (55x44)
1 100 SEK | 2014-12-31 11:47 |
1 000 SEK | 2015-01-02 23:02 |
250 SEK | 2014-12-30 21:49 |
150 SEK | 2014-12-30 21:34 |
100 SEK | Startpris |