Olja på pannå, naturbild med flygande änder. Signerad och daterad 1962. (35x41)
1 500 SEK | 2015-01-02 12:53 |
1 400 SEK | 2015-01-03 20:21 |
1 000 SEK | 2015-01-02 12:45 |
450 SEK | 2014-12-30 21:44 |
100 SEK | Startpris |