Etsning, "Gopsmorsstugan". Signerad. I plåten daterad 1917. Inramad. (28,5x20)
5 600 SEK | 2015-01-23 18:03 |
2 200 SEK | 2015-01-23 15:18 |
350 SEK | 2015-01-22 21:36 |
350 SEK | 2015-01-23 09:25 |
100 SEK | Startpris |