Träskuren häst av furu. Osignerad. Ett bakben samt huvud med lagning. (Höjd 23)
8 000 SEK | 2015-03-08 11:37 |
7 800 SEK | 2015-03-08 10:31 |
7 200 SEK | 2015-03-08 11:33 |
1 600 SEK | 2015-03-07 22:55 |
1 500 SEK | 2015-03-07 14:44 |
1 400 SEK | 2015-03-07 05:45 |
1 300 SEK | 2015-03-07 00:44 |
100 SEK | Startpris |