Olja på duk, interiör med gumma och barn. Signerad och daterad 93. I bronserad, samtida ram. (59x79)
3 200 SEK | 2015-03-08 10:57 |
3 000 SEK | 2015-03-07 23:03 |
2 600 SEK | 2015-03-07 17:50 |
2 000 SEK | 2015-03-07 15:26 |
1 200 SEK | 2015-03-06 12:41 |
200 SEK | 2015-03-05 22:19 |
150 SEK | 2015-03-05 20:36 |
100 SEK | 2015-03-05 19:55 |
100 SEK | Startpris |