Etsning, "Stående naken modell". Signerad i plåten. Inramad. (18,5x12)
1 100 SEK | 2015-03-08 11:34 |
1 000 SEK | 2015-03-08 09:25 |
800 SEK | 2015-03-07 13:20 |
600 SEK | 2015-03-06 21:49 |
300 SEK | 2015-03-06 15:32 |
100 SEK | 2015-03-05 19:09 |
100 SEK | Startpris |