Gustav Elfström, Sala. Delvis förgylld. Fot med bladdekor. Graverade blomslingor och monogram. Mindre repor. (Höjd 21, vikt 419g.)
7 600 SEK | 2015-03-07 18:03 |
7 400 SEK | 2015-03-06 19:53 |
3 000 SEK | 2015-03-05 20:16 |
2 700 SEK | 2015-03-05 22:25 |
2 500 SEK | 2015-03-05 19:14 |
1 200 SEK | 2015-03-05 19:12 |
100 SEK | 2015-03-05 19:07 |
100 SEK | Startpris |