Pastell, höstlandskap. Signerad och daterad 1905. Inramad. (51x70)
1 200 SEK | 2015-03-08 10:57 |
1 100 SEK | 2015-03-07 17:02 |
800 SEK | 2015-03-07 23:16 |
500 SEK | 2015-03-05 19:00 |
300 SEK | 2015-03-06 20:50 |
150 SEK | 2015-03-05 22:28 |
100 SEK | Startpris |