Pastell, insjölandskap. Signerad och otydligt daterad. Ett hörn med veck. Inramad. (50x70)
600 SEK | 2015-03-08 11:40 |
550 SEK | 2015-03-07 23:16 |
500 SEK | 2015-03-05 19:00 |
400 SEK | 2015-03-07 23:14 |
150 SEK | 2015-03-05 22:29 |
100 SEK | Startpris |