Med reliefdekor blomster och blad. Signerad. Krackeleringar. (Höjd 41)
6 200 SEK | 2015-03-08 00:19 |
6 000 SEK | 2015-03-07 19:26 |
4 200 SEK | 2015-03-06 21:58 |
1 800 SEK | 2015-03-06 13:17 |
1 500 SEK | 2015-03-06 13:41 |
800 SEK | 2015-03-06 05:42 |
450 SEK | 2015-03-05 21:22 |
250 SEK | 2015-03-05 22:10 |
100 SEK | 2015-03-05 19:10 |
100 SEK | Startpris |