Johan Johansson, Stockholm. Fyrstämplat. Brätte med profilerad bård. Ytslitage, repor, mindre bristningar, kantbula. (Diameter 51)
6 000 SEK | 2015-03-08 00:15 |
5 800 SEK | 2015-03-08 11:58 |
5 500 SEK | 2015-03-07 22:31 |
4 200 SEK | 2015-03-07 14:14 |
3 800 SEK | 2015-03-07 18:06 |
3 200 SEK | 2015-03-06 21:13 |
1 300 SEK | 2015-03-05 22:24 |
300 SEK | 2015-03-05 21:33 |
200 SEK | 2015-03-05 19:37 |
150 SEK | 2015-03-05 19:24 |
100 SEK | 2015-03-05 19:07 |
100 SEK | Startpris |