Färglitografi, "Skridskoseglaren". Signerad och daterad 76. Numrerad. Inramad. (46x37)
1 600 SEK | 2015-03-08 11:52 |
1 500 SEK | 2015-03-07 17:55 |
1 300 SEK | 2015-03-04 17:21 |
900 SEK | 2015-03-05 21:42 |
250 SEK | 2015-03-05 21:05 |
100 SEK | Startpris |