Olja på duk, segelbåt i skymning. Signerad och daterad 1894. I bronserad ram. Krackelyrer. (59x88)
2 200 SEK | 2015-03-07 15:16 |
2 100 SEK | 2015-03-06 12:33 |
900 SEK | 2015-03-07 15:00 |
500 SEK | 2015-03-07 09:52 |
100 SEK | 2015-03-06 09:14 |
100 SEK | Startpris |