Färglagd etsning, "Drömmarens hus". Signerad och numrerad 2/10. Inramad. (20x24)
2 900 SEK | 2015-03-08 11:17 |
2 800 SEK | 2015-03-08 11:44 |
1 800 SEK | 2015-03-08 11:28 |
1 000 SEK | 2015-03-08 10:23 |
550 SEK | 2015-03-08 11:02 |
400 SEK | 2015-03-07 13:01 |
250 SEK | 2015-03-07 07:50 |
100 SEK | 2015-03-05 21:52 |
100 SEK | Startpris |