Olja på duk, kvinna vid eldstad. Signerad och daterad 1941. (72x91)
4 000 SEK | 2015-03-08 11:31 |
3 800 SEK | 2015-03-08 10:57 |
3 400 SEK | 2015-03-08 11:30 |
3 000 SEK | 2015-03-08 09:34 |
2 600 SEK | 2015-03-06 19:00 |
2 500 SEK | 2015-03-06 12:30 |
1 200 SEK | 2015-03-06 16:08 |
250 SEK | 2015-03-05 22:26 |
200 SEK | 2015-03-05 22:19 |
100 SEK | 2015-03-05 19:00 |
100 SEK | Startpris |