Olja på pannå, naturlandskap med älgar. Signerad och daterad 67. (56x75)
3 800 SEK | 2015-03-28 13:58 |
3 600 SEK | 2015-03-28 16:08 |
2 500 SEK | 2015-03-28 12:48 |
1 800 SEK | 2015-03-27 23:58 |
1 200 SEK | 2015-03-27 09:02 |
400 SEK | 2015-03-26 23:53 |
200 SEK | 2015-03-26 21:10 |
100 SEK | 2015-03-26 19:25 |
100 SEK | Startpris |