Johan Petter Hollman, Skänninge. Facetterade skaft. Blad och fästen med förgyllning. Förgyllningsslitage, en med omarbetat silverfäste. (Längd 20,5)
3 200 SEK | 2015-03-29 11:33 |
3 000 SEK | 2015-03-29 12:07 |
1 200 SEK | 2015-03-29 08:33 |
1 000 SEK | 2015-03-28 20:33 |
800 SEK | 2015-03-28 22:24 |
700 SEK | 2015-03-27 23:07 |
600 SEK | 2015-03-27 12:55 |
400 SEK | 2015-03-27 08:14 |
100 SEK | Startpris |