Blåtonat och klarglas, med luftbubblor. Signerad Orrefors nr 411 Sven Palmqvist. Mindre repor. (Höjd 20)
1 100 SEK | 2015-03-28 16:00 |
1 000 SEK | 2015-03-28 13:44 |
950 SEK | 2015-03-28 02:11 |
900 SEK | 2015-03-27 20:41 |
750 SEK | 2015-03-27 12:16 |
200 SEK | 2015-03-27 10:04 |
100 SEK | 2015-03-26 23:56 |
100 SEK | Startpris |