Olja på duk, "Älgko med kalv". Signerad, a tergo daterad september 1981. (54x60)
2 300 SEK | 2015-03-29 12:02 |
2 200 SEK | 2015-03-29 11:46 |
2 000 SEK | 2015-03-28 23:43 |
1 700 SEK | 2015-03-28 22:30 |
1 500 SEK | 2015-03-27 16:42 |
1 500 SEK | 2015-03-27 19:23 |
200 SEK | 2015-03-26 23:58 |
150 SEK | 2015-03-26 20:08 |
100 SEK | 2015-03-26 19:25 |
100 SEK | Startpris |