Pipa och varbygel i mässing. Kolv i bemålad trä. Stämplad IEH för Johan Engholm Ödestugu. Hane med rost, slitage.. (Längd 20)
1 700 SEK | 2015-03-29 08:13 |
750 SEK | 2015-03-27 19:44 |
500 SEK | 2015-03-26 22:30 |
150 SEK | 2015-03-26 19:21 |
100 SEK | 2015-03-26 19:12 |
100 SEK | Startpris |