Olja på pannå, "Three Towns Beer". Osignerad. Enligt uppgift inköpt från konstnärens hem. (98x59)
3 400 SEK | 2015-04-19 11:54 |
3 200 SEK | 2015-04-19 11:44 |
1 000 SEK | 2015-04-19 11:12 |
950 SEK | 2015-04-19 10:53 |
800 SEK | 2015-04-19 09:06 |
350 SEK | 2015-04-17 21:50 |
300 SEK | 2015-04-17 20:29 |
250 SEK | 2015-04-16 19:48 |
100 SEK | Startpris |